Yetimler Kervanı Beni Etkiledi

Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Yetimler Kervanı Beni Etkiledi Malatya İlçe

Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı İhsan Çolak, yönetim kurulundan Levent Enginal, Kerem Kıymaz, Celalettin Diltemiz, Emrah Yüksel, Tülay Ayaz, Tufan Bekanoğlu ve Murat Tokmak , Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile yardımlar konusunda istişarelerde de bulundular.

Yetimler Kervanı Başkanı İhsan Çolak,"Başkanımıza üstün başarılar diliyorum. Kendi bölgesinde bugüne kadar yaptığı hizmetleri bugünden sonrada devam ettireceğine inanıyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, "Seçimlerde önce sivil toplum ve dernekleri ziyaret ederken en çok etkilendiğim dernekler arasında Yetimler Kervanı Derneği gelmekte. Etkilenmemin sebebi ise, yapılan işlerin hayırların pozitif enerji ile hassasiyetle çalışıldığını gördüm. Sivil Toplum Örgütleri ve Dernekler toplumun dinamitleridir. Bu ölçüde Tüm derneklerimize imkanlarımız ölçüsünde yardımcı olacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom