Güven-Öz Güven Hakkında Bilgi Verildi

Nihat Tecdelioğlu Ortaokulu’nda Malatya Değerler Eğitimi Projesi (MADEP) kapsamında Nisan-Mayıs ayı Güven-Öz Güven değerleri kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendiği bildirildi.

Güven-Öz Güven Hakkında Bilgi Verildi Malatya Eğitim

Okul Müdürü Kemal Özbay, yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin fen ve teknoloji, matematik gibi alanlardaki yarışmalara hazırlanabilmeleri ve kendilerine güven duyabilmeleri için Malatya Remark Otel’de düzenlenen Bu Benim Eserim Proje sergisi çalışmasını gezdirdik. 8.Sınıf öğrencilerimizin Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında özgüven ve cesaretlerinin gelişmesi için Nisan ayında Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile okulumuzda motivasyon semineri verildi. Ardından Halk Eğitim Merkezi Tiyatro grubunun hazırlamış olduğu tiyatro çalışmasını izlettik. Aile Danışmanı ve Eğitimci Ufuk Bulut İnce okulumuza davet edilerek yine velilerimize proje kapsamında seminer verilmiştir. Okulumuz Rehber Öğretmeni Derya Yolalan düzenlenen Ana-Baba Eğitimi seminerinde çocuklarımıza bırakabileceğimiz en güzel miraslardan birisinin de güven duygusudur" dedi.

Özbay, "2013-2014 Eğitim- Öğretim yılı MADEP paydaşlarımız adına düzenlediğimiz etkinliklerin projenin son değeri olan Güven- Öz Güven Değeri kapsamında da yapılan etkinliklerimizi örnek şahsiyetlerin okulumuzu ziyaretleri, görsel sunumlar, münazaralar, yarışmalar, sınıflar arası mektuplaşma, kurum ziyaretleri ayın değeri ile ilgili kitapların okunması yapılmıştır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 771
Bu Ay : 4569
Toplam : 4569

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom