MHP Kadın Kolları İstişare Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, “Cumhurbaşkanı, Türkiye’yi temsil edecek bir kişi olmalıdır. Bütün Türkiye, bu benim Cumhurbaşkanımdır ve beni de temsil ediyor demesi gerekiyor” dedi.

MHP Kadın Kolları İstişare Toplantısı Malatya Haber

Tahta Kaşık Lokantası’nda yapılan MHP Kadın Kolları İstişare Toplantısında konuşan MHP Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, Cumhurbaşkanlığı adaylığına temas ederek, “Partimizin önerdiği çatı aday, siyasi partilerden bağımsız, ortak bir konsessusla belirlenecektir. Cumhurbaşkanlığı, cumhurun başı demektir. Cumhurbaşkanı Türkiye’yi temsil edecek bir kişi olmalıdır. Bütün Türkiye, bu benim Cumhurbaşkanımdır ve beni de temsil ediyor demesi gerekiyor“ dedi.
Malatya’nın aldığı dış göçten de söz eden Yıldız, “Malatya’ya gelen dış göç, buraya katma değer katacak nitelikte bir göç değil. Maalesef burada ekmeğini kazanmayı düşünen bir göç var. Dolayısıyla Malatya’ya gelen göçün üzerine siyaset yapılması gerekiyor. Sosyologlar tarafından bir çalışmamız olacak” şeklinde konuştu.

MHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Güley Coşkun ise, iktidarın eleştirilere tahammülleri olmadığını ifade ederek, “Bu ülke sahipsiz değildir. Yalancı bahara aldananlar, korkarım kışı gördüklerinde pişman olmayacaklar” dedi. Coşkun, “Genel başkanımızın itidallı duruşu ve siyaseti, bu ülkede kardeşi kardeşe kırdırmama ve ülkeyi böldürmeme siyasetidir” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 496
Bu Ay : 7293
Toplam : 7293

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom