Kayısı Esnafından Soma'daki Mağdurlara Yardım

Malatya kayısısı ve yöresel ürünlerin web sitesi aracılığıyla internet üzerinden tüm Türkiye’ye satışını yapan bir firma, 1 haftalık satış hasılatının yüzde 10’unu, Soma’ya bağışlama kararı aldı.

Kayısı Esnafından Soma'daki Mağdurlara Yardım Malatya Haber

Kampanya hakkında bilgi veren firma sahibi Ömer Budak, “Soma’da yaşananlar hepimizin yüreğini acıttı. Firma olarak, faciada mağdur olan Somalı maden işçilerinin yakınlarına bir miktar yardım gönderme kararı almıştık. Fakat sonradan düşündük, başka firmalara da örnek olur ve böylelikle Somalı mağdurlara daha fazla yardım gidebilir düşüncesiyle, bunu tüm Türkiye’ye duyurarak, 1 haftalık satışlarımızın yüzde 10'unu Somalı mağdur kardeşlerimize gönderme kararı aldık.

Çünkü bizim milletimiz gerçekten de acılı zamanlarda kenetlenmeyi biliyor. Söz konusu bu kampanyamız 20 Mayıs ile 27 Mayıs tarihleri arasında www.kayisiiste.com web sitemiz üzerinden yapmış olduğumuz satışlarımızın net yüzde 10 miktarını Kızılay’ın Soma yardım hesabına yatıracağız ve 28 Mayıs Çarşamba günü banka dekontunu https://www.facebook.com/Kayisiistecom Facebook sayfamızdan tüm müşterilerimizle paylaşacağız. Duyarlı tüm halkımızın ilgisini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 648
Bu Ay : 7445
Toplam : 7445

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom