Öğrencilerden Anlamlı Ders

Malatya'nın İnönü Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümü öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, Beydağı Mahallesi'nde bulunan Elmalı İlköğretim Okulu'nun fiziki şartlarını iyileştirdi.

Öğrencilerden Anlamlı Ders Malatya Haber

Ders kapsamında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümü öğrencileri Mahmut Batur, Şükrü Yalçındağ ve Ömer Faruk Erdimez, Elmalı İlköğretim Okulu'nun duvarlarını boyayarak, sınıflardaki araç gereçleri yeniledi. İlkokul öğrencilerinin daha iyi bir ortamda eğitim görmelerine katkıda bulunan üniversiteliler, kırtasiye yardımında da bulundu.
Elmalı İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Murat Kartal, okulun 1983 yılında yapıldığını ifade ederek şunları söyledi: "Malatya İnönü Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümü öğrencileri, 'Topluma Hizmet Uygulamaları' dersi kapsamında el ele vererek, okulumuzun fiziki şartlarını iyileştirdiler. Bu çalışmaların devamını bekliyoruz."

Elmalı İlköğretim Okulu öğrencileri, Malatya İnönü Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği bölümü öğrencilerine okullarını fiziki şartlarını iyileştirdikleri için teşekkür etti.

Malatya İnönü Üniversitesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümü öğrencisi ve proje sorumlusu Mahmut Batur, 'Topluma Hizmet Uygulamaları' dersi kapsamında Beydağı Mahallesi'nde bulunan Elmalı İlköğretim Okulu'nun fiziki şartlarını iyileştirdiklerini ifade etti.

Batur, kendilerine destek veren firmalara da teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 234
Bu Ay : 234
Toplam : 234

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom