EKPSS Başvuruları Başladı

2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kura usulüyle yapılacak yerleştirmeler için başvuruların alınması işleminin bugün itibariyle başladığı bildirildi.

EKPSS Başvuruları Başladı Malatya Haber

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS):Kura Usulüyle yapılacak Yerleştirmeler için Başvuruların Alınması işlemi bugün itibariyle başladı…
İlkokul, ortaokul ve ilköğretim ile özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu engelli memur adaylarının katılabileceği kura başvuruları bugün başladı. Başvurular 28 Mayıs’ta sona erecek.

12 Mayıs 2014 tarihinde başlayacağı duyurulan, kura usulüyle yapılacak yerleştirmeler için adaylardan başvuru alınması işlemleri 15 Mayıs 2014 tarihine kadar ertelenmiştir. Kura usulü yapılacak yerleştirmeler için başvurular, 15 Mayıs 2014 tarihinde başlayacak, 28 Mayıs 2014 tarihinde sona erecektir” denildi.

Başvuru merkezleri şöyle belirtildi: “Malatya Belediyesi Şehit Hüseyin Sadık Engelliler Merkezi: Kent Konseyi Engeliler Merkezi. Malatya Belediye Başkanlığı Zemin kat. Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 803
Bu Ay : 7600
Toplam : 7600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom