Milli Güreşçinin Annesine Anlamlı Ziyaret

Malatya güreş camiası, geçtiğimiz yıl trafik kazasında hayatını kaybeden milli güreşçi Cihat Filiz'in annesi Nezaket Filiz'i ziyaret ederek, Anneler Günü'nü kutladı.

Milli Güreşçinin Annesine Anlamlı Ziyaret Malatya Haber

İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nün Malatyalı milli güreşçisi Cihat Filiz, İstanbul'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Güreş Malatya İl Temsilcisi Hasan Aslan, Güreş Antrenörü Mehmet Güzel ve güreş sporcuları, rahmetli Cihat Filiz'in annesi Nezaket Filiz'i ziyaret ederek, Anneler Günü'nü kutladı.

Ziyarette konuşan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, trafik kazasında hayatını kaybeden milli güreşçi Cihat Filiz'in spora, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde başladığını kaydetti.

Milli sporcuların ailelerini düzenli olarak ziyaret edeceklerini dile getiren Dağdelen, "Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak il temsilcilerimiz, antrenörlerimiz ve sporcularımızla, Türk sporuna emeği geçen milli sporcularımızın annelerini evlerinde ziyaret ederek, onların gönüllerini, hatırlarını almak istiyoruz. Cihat Filiz kardeşimizi, milli takım kampından dönerken elim bir trafik kazasında kaybettik. Acımız büyük. Ama hayat devam ediyor. Annesi, bizimde annemizdir" dedi.

Güreş Malatya İl Temsilcisi Hasan Aslan ise, rahmetli Cihat Filiz'in annesinin Malatya güreş camiasındaki bütün sporcuların annesi olduğunu ifade ederek, "Cihat Filiz'e Allah'tan rahmet diliyoruz. hem beyefendi hem de başarılı bir güreşçiydi. Milli Takım Kampı'ndan bayram izni için ayrılmış ve geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Hepimiz tekrar Cihat kardeşimizi rahmetle anıyoruz" şeklinde konuştu.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Güreş Antrenörü Mehmet Güzel de, rahmetli Cihat Filiz'in öğrencisi olduğunu belirterek, "Cihat bizim evladımız gibiydi. Onu kaybettik ama asla unutmayacağız. Malatya'daki bütün güreşçiler, mutlaka Cihat Filiz'i bilecek ve hatırlayacak. Tüm güreşçilerimiz, Cihat'ın annesini anneleri olarak görüyorlar" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 26
Bu Ay : 1879
Toplam : 1879

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom