Artık Sizler İkiyüzlüsünüz

Mısır’dan Suriye’ye, Filistin’den Afganistan’a, Afrika’dan Doğu Türkistan’a, Orta Afrika’dan Kırım’a ve dünyanın her yerinde direnen tüm ümmet coğrafyasına selam ediyoruz

Artık Sizler İkiyüzlüsünüz Türkiye-Dünya

Malatya’da faaliyet gösteren 54 ayrı sivil toplum kuruluşunun ortak organizasyonuyla Mısır’daki idam kararlarına tepki eylemi düzenlendi.

Soykan Parkı’nda gerçekleşen eyleme kalabalık bir grup katılırken, ortak basın açıklamasını Birlik Vakfı Gençlik Kulübü Üyesi Muhammet Karaca okudu. Basın açıklamasında, “Mısır‘da 3 Temmuz 2013 tarihinde seçilmiş hükümete karşı darbe yapılmış ve önce 529 sonra da 683 Mısırlı Müslüman kardeşimize idam kararı verilmiştir. Buradan ABD, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletlere seslenerek diyoruz ki; sizler ikiyüzlü siyasetinizi sürdürmeye açıktan veya el altından zalim Firavun Sisi’ye desteklerinizi vermeye devam edin. Bizde İman edenlerin destekçisinin yalnızca Rabbimiz olduğunun farkında olarak diyoruz ki, zalimler nasıl inkılapla devrileceklerini çok iyi görecektir.

Mısır’da darbeci katillerin verdiği hukuksuz kararları da kendilerini de tanımıyoruz. Mısırlı kardeşlerimizin yanında olduğumuzu söylüyor ve Mısır’dan Suriye’ye, Filistin’den Afganistan’a, Afrika’dan Doğu Türkistan’a, Orta Afrika’dan Kırım’a ve dünyanın her yerinde direnen tüm ümmet coğrafyasına selam ediyoruz” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 936
Bu Ay : 3420
Toplam : 3420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom