Ali Kolat'dan Somuncu Baba Külliyesi'ne Ziyaret

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Malatya’nın Darende İlçesinde ziyaretlerde bulundu. İlçede Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş ve Hulusi Efendi Vakfı’nı da ziyaret eden Kolat, Somuncu Baba Külliyesi'nde yapılan tadilatları da inceledi.

Ali Kolat'dan Somuncu Baba Külliyesi'ne Ziyaret Malatya İlçe

Belediye Başkanı seçilen Doktor Süleyman Eser‘i ziyaret ederek, görevinde başarılar dileyen Kulat, Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz’a da hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette konuşan Vali Kolat, “Vatandaşın teveccühü ile geldiğiniz yeni görevde başarılar dilerim. İnşallah güzel hizmetlerinzi olacaktır. Güzel bir ekip var. Kaymakamlarımız, güvenlik birimlerimiz, herkes birlikte gönül birliğiyle, el birliğiyle hizmet etme aşkı içerisinde hareket ediyorlar. Darendelilere, hemşerilerime, Malatya’mıza selam ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Darende Belediye Başkanı Dr. Suleyman Eser ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Geçmişte olduğu gibi bugün de bizim yanımızda olacağınızı biliyoruz. Darende’miz için her şeyin en güzelini yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 209
Bu Ay : 1777
Toplam : 1777

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom