Gürkan'ı Ziyaret Ederek Başarılar Dilediler

Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Kadın Kolları yöneticileri, Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.

Gürkan'ı Ziyaret Ederek Başarılar Dilediler Malatya Haber

Ziyarette konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ”Gönüllü kuruluşlarda çalışmak görev almak kolay değil. Sizleri tebrik ediyorum. Sivil toplum örgütleriyle ve sizlerle geniş kapsamlı bir toplantı yapacağız.”ifadelerini kullandı.
MEV Kadın Kolları yöneticileri, başkan Gürkan’a 3’ncü başkanlık döneminde başarılarının devamını diledi.

ENGELLİLER VAKFI”NDAN BAŞKAN SELAHATTİN GÜRKAN’A ZİYARET

Bu arada, Engelliler Vakfı yöneticisi Lale Altuntaş ,Malatya Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti ve başarılar diledi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Gürkan,” Engelli vatandaşlarımızı insanca yaşatacak ortamları hazırlamak, onları topluma kazandırmak bizim en önemli sorumluluğumuzdur. Engellilik sadece engelli vatandaşlarımız ve ailelerini değil, tüm toplumu ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Bu nedenle Engelli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılamak, hayatlarını daha iyi şartlarda ve başkalarına muhtaç olmadan sürdürmek, onlara daha güzel yarınlar sunmak adına bugüne kadar yapılan iyileştirme çalışmaları, bundan sonrada artarak devam edecektir”şeklinde konuştu.

Lale Altuntaş da “Engelliler için yaptığınız yardımlardan ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ediyorum. Biz engelliler olarak hayatta var olduğumuzu her platforma sizlerin sayesinde iletiyoruz. Battalgazi Belediye Başkanlığına tekrar seçilmenizin mutluluğunu yaşıyoruz. Battalgazi ilçemizin emin ellerde olması bizleri memnun etmektedir. Bundan sonraki çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 798
Bu Ay : 5164
Toplam : 5164

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom