İl Halk Kütüphanesi'nden Resim Eğitimi

Malatya İl Halk Kütüphanesi, ücretsiz resim eğitimi veriyor.

İl Halk Kütüphanesi'nden Resim Eğitimi Malatya Kültür-Sanat

İl Halk Kütüphanesi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Ressam Erdoğan Altürk nezaretinde, haftada 2 gün resim eğitimi alan kursiyerler, hem kitap okuyor hem de resim yapmayı öğreniyor.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören resim kursuyla ilgili bilgiler veren İl Halk Kütüphanesi Müdiresi Mümine Aydın, "Kütüphaneye gelen okuyucularımıza ve vatandaşlarımıza resim eğitimi veriyoruz. Projeyi başlatmaya karar verdiğimiz yoğun bir talep gördük" dedi.

Aydın, talebe göre resim eğitimlerinin devam edeceğini kaydederek, "Haftada 2 gün resim eğitimi veriyoruz. Bu eğitimimiz 2 ay sürecek. Bu süreçte istek olursa, resim eğitimlerimize devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İl Halk Kütüphanesi tarafından açılan ücretsiz resim kursunda eğitim veren Ressam Erdoğan Altürk ise, eğitimin ilk haftasında çok güzel resimlerin ortaya çıktığını ifade etti.

Resim eğitimi alan kursiyerlerin hem güzel vakit geçirdiğini hem de resim sanatıyla ilgili detaylı bilgiler aldığını dile getiren Altürk, "Kursiyerler, resim yapmayı bir kabiliyet olarak görüyorlardı. Oysa kısa süre önce bu eğitimlere başlamamıza karşın çok güzel gelişmeler kaydettik" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom