Akçadağ Doğalgaza Kavuşuyor

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Akçadağlıların yıllardır beklediği doğalgaz hizmetinin nihayet gerçekleşme aşamasına geldiğini belirtti.

Akçadağ Doğalgaza Kavuşuyor Malatya İlçe

Malatya’nın Akçadağ İlçesi’nin doğalgaza kavuşacağı belirtilip, bağlantının biran önce sağlanması için abone sayısının arttırılması istendi. 

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Akçadağlıların yıllardır beklediği doğalgaz hizmetinin nihayet gerçekleşme aşamasına geldiğini belirterek,”Akçadağlılarla doğalgazı buluşturuyoruz. Biran önce doğalgaz bağlantısının sağlanması için abone sayısının arttırılması gerekiyor” dedi.

Belediye Başkanı Kazgan, İlçeye doğalgazın getirilmesi için beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Vahap Yücekaya, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlarla birlikte Akçadağ Ziraat Bankası'na giderek, doğal gaz bağlantı bedeli için açılmış bulunan hesaba başvuruyu Akçadağlı işadamı Mehmet Özbay yaptırdı.
Burada bir konuşma yapan belediye başkanı Kazgan şunları söyledi:

“İlçemizde en önemli eksiklerden biri de, temiz, ucuz ve zahmetsiz ısınma sağlayan doğal gazın i olmamasıdır. Isınmanın yanında pişirme ve sıcak su avantajıyla konforlu bir yaşam sağlayan doğalgazın ilçemize kazandırılması için yakalamış olduğumuz fırsatı kaçırmamamız gerekmektedir.

2013 yılında çıkarılan 2013/4347 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla verilen 6 aylık sürenin 14 aya çıkarılarak 28 Haziran 2014 tarihine kadar uzatılması, Akçadağ için bir şans olmuştur. Böylece ilçemiz halkının doğalgaza kavuşması mümkün hale gelmiştir. Bu şansı en iyi şekilde kullanarak yalnızca Akçadağ ilçe merkezi değil, imar planı kapsamında olan Bahri, Kozluca, Ören, Altunlu, Bayramuşağı, Kepez, Develi ve Yaylımlı mahallelerine de doğal gaz getirmeye çalışacağız.

Vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak üzere ilçe merkezi ve imarlı mahallelerimizde ki elektrik abonelerinin isim listesi hazırlanmış bulunmaktadır.

Hazırlanan listede isimleri olan vatandaşlarımızın 335+KDV TL doğal gaz bağlantı bedelini Akçadağ Ziraat Bankasında açılan 67858355-500 nolu hesaba bir an önce yatırmaları gerekmektedir.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 618
Bu Ay : 1136
Toplam : 1136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom