Çakır'dan Vali Şahin'e Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Vali Vasip Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Çakır'dan Vali Şahin'e Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya’nın büyükşehir olmasıyla birlikte yerel idareler anlamında önemli bir değişiklik olduğunu belirterek, “Malatya’nın bütün il sınırlarına artık Büyükşehir Belediyesi hizmet götürecek. Bütün kurumlarımızla işbirliği içerisinde sadece belediyeciliğin rutin işleri değil, eğitimden sağlığa kadar bütün alanlarda, her konuda şehrimizin gelişmesi ve çok daha iyi noktalara gelmesi için istişarelerle çalışma ve gayret göstereceğiz. Sayın Valimizin her zaman desteğine ihtiyacımız var. Bugüne kadar gerçekten Sayın Valimizin hep desteğini gördük. Bundan sonra da Malatya’nın geleceği için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Malatya Valisi Vasip Şahin ise Başkan Çakır’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek “Yaklaşık 1.5 yıl beraber çalıştık. Zaten o çalışmamız sırasında da karşılıklı güzel bir işbirliği içindeydik. Dolayısıyla bu şehrin gelişiminde, imarında, kalkınmasında, her türlü alt ve üstyapı kurumlarının tamamlanmasında, takviye edilmesinde ve daha ileri götürülmesinde şimdiye kadar birlikte çalıştık. Bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Ortak payda ve hedeflerinin insan olduğunu vurgulayan Vali Şahin, özetle şunları kaydetti:

“Hangi sahada vatandaşımıza hizmet ihtiyacı doğmuşsa bütün kurumlarımızla o sahada ilgili kurumlarımıza destek vermek durumundayız. Şimdiye kadar hep böyle yaptık, bundan sonra da inşallah daha da artarak devam edecek. Yeni büyükşehir statüsünün ilimize avantajlar getireceğine inanıyorum. İnşallah belediye de büyükşehir olarak yeni yapılanmasını bu hedefe göre dizayn ediyor. Hizmetlerinde bizler de kendilerini yalnız bırakmayacağız. Ne zaman desteğe ihtiyaçları olursa her zaman onların yanında olacağız. Hedefimiz ve gayemiz bir: Malatya’mıza ve ülkemize hizmet etmek. Dolayısıyla onun dışındaki bütün hususlar ayrıntıdır. İnşallah Büyükşehir Belediyesi çok daha güzel hizmetlere vesile olacaktır. Yeni seçilen meclis üyelerimizi de Belediye Başkanımızın şahsında tebrik ediyorum. Onlar da ilimizin gelişmesine önemli katkılarda bulunacaktır. “

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 537
Bu Ay : 537
Toplam : 537

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom