Şampiyonları Makamında Kabul Etti

Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya’yı çeşitli spor dallarında temsil eden ve dereceler elde ederek şampiyonluklar kazanan öğrencileri makamında kabul etti.

Şampiyonları Makamında Kabul Etti Malatya Spor

İlk olarak 15-16 Nisan tarihlerinde Ankara da yapılan Türkiye İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonasında 11 birincilik, 8 ikincilik, 4 üçüncülük elde eden Akşemseddin İşitme Engelliler İlk ve Ortaokulu bünyesinde faaliyet gösteren Akşemseddin İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Şahin Acet, Okul Müdürü Vahap Tokmak, Müdür Yardımcısı ve Kulüp Temsilcisi Fatma Polat, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Keklikçi ile şampiyon öğrencileri kabul eden Vali Şahin, öğrenciler ile öğretmenlere hediye verdi.

Vali Şahin, öğretmenlerinin yaptığı tercümanlık aracılığı ile öğrencilere hitaben “Sizler azmedince, isteyince nelerin başarılabileceğini tüm sağlıklı olan, engelli olan herkese de göstermiş oldunuz, ispat etmiş oldunuz. İnşallah bundan sonra çok daha büyük başarılara ulaşacaksınız, Milli takıma giden sporcularımız var, zannediyorum hepiniz kısa zamanda milli takımlarımıza gideceksiniz, Türkiye’nin göğsünü yurt dışında da kabartacaksınız, bayrağımızı orada da göndere çekeceksiniz. Sizlere ve sizleri yetiştiren öğretmenlerinize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser ve Batman’da düzenlenen 2013-2014 sezonu Okul Sporları 13-14 Yaş Grekoromen Stil Güreş Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu olan Ali Taşboru’ yu antrenörü Muhammet Mercimek ile birlikte makamında kabul eden Vali Şahin, öğrenci ve antrenörünü tebrik edip çeşitli hediyeler vererek şampiyon güreşçinin ileride yıldızlar ve gençler müsabakalarından sonra milli takımda da başarı elde etmesi temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom