Alabaştan Çakır'a Ziyaret

Avrupa Malatyalılar Federasyonu Genel Başkanı Murat Alabaş, beraberinde Malatya Sorumlusu Mehmet Fendoğlu ve kurucu üyelerle birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Alabaştan Çakır'a Ziyaret Malatya Siyaset

Ziyarette konuşan Avrupa Malatyalılar Federasyonu Genel Başkanı Murat Alabaş, Avrupa’da yaşayan Malatyalıların, Malatya’nın Büyükşehir olmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın, Avrupa Malatyalılar Federasyonu’nun onursal üyesi olduğunu vurgulayan Alabaş, “Başkanımız Malatya’nın gelişip büyümesine önemli katkılar sağladı. Büyükşehir ile birlikte bu değerlere daha fazlasını katacaktır. Geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de başkanımızın yanında olacağız. Maddi, manevi elimizden gelen her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

Malatya’nın her alanda gelişmesi için planlamalar yaptıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Malatya’nın gelişip büyümesine katkı sağlayacak her türlü fikri ve düşünceyi önemsiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızı bu anlamda daha çok önemsiyoruz. Sizler de Avrupa’da Malatyalıları bir araya getirerek önemli bir köprü görevi yürütüyorsunuz. Malatyalılık kültürünün Avrupa’da yaşatılması, memleketleri ile olan ilişkilerinin kopmaması da son derece önemlidir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 183
Bu Ay : 1751
Toplam : 1751

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom