Üniversiteler Arası Bilardo Şampiyonası

İnönü Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı Üniversiteler Arası Bilardo Türkiye Şampiyonası düzenlenen seremoni ile başladı.

Üniversiteler Arası Bilardo Şampiyonası Malatya Spor

İnönü Üniversitesi Bilardo Salonunda gerçekleştirilen Üniversiteler Arası Bilardo Türkiye Şampiyonası’nın açılış törenine Malatya Valisi Vasip Şahin, Rektör Vekili Prof. Dr. İsmail Özdemir, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asım Künkül, Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi Münir Kurudirek, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Ömer Çelik, Spor Şube Müdürü Salih Coşar, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Vali Vasip Şahin, Üniversiteler Arası Bilardo Türkiye Şampiyonası’nın Malatya’da yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve tüm sporculara başarı dileklerini iletti.

Rektör Vekili Prof. Dr. İsmail Özdemir ve Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi Münir Kurudirek ise yaptıkları konuşmalarda, şampiyonanın barış, dostluk ve kardeşlik duyguları içerisinde sporun ruhuna yakışır biçimde yapılmasını temenni ettiler.

Yapılan konuşmaların ardından, Vali Vasip Şahin’in bilardo topuna vuruşuyla Üniversiteler Arası Bilardo Türkiye Şampiyonası başladı.

28 Nisan ile 1 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan şampiyonada İnönü, Hacettepe, Akdeniz, Anadolu, Bayburt, Fırat, Iğdır, İstanbul, Karadeniz Teknik, Orta Doğu Teknik, Pamukkale, Sinop, Başkent, Özyeğin, Yeditepe, Çankaya, Doğu Akdeniz, Düzce, Sütçü İmam, Yıldız Teknik ve Adnan Menderes Üniversitesi mücadele ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 295
Bu Ay : 2839
Toplam : 2839

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom