Yeni Nikah Sarayı İnşaatı %80 Tamamlandı

Malatya’da Yeni Nikah Sarayı inşaatının yüzde 80 seviyesine getirilmiş olduğu ve çalışmalar yoğun bir şekilde sürdüğü bildirildi.

Yeni Nikah Sarayı İnşaatı %80 Tamamlandı Malatya Haber

Malatya’ya prestij kazandıracak önemli yatırımlar arasında yer alan Yeni Nikah Sarayı, Fahri Kayahan Bulvarı üzerinde 27 dönümlük bir alanda inşa ediliyor. Temeli geçtiğimiz yıl atılan Yeni Nikah Sarayı, bünyesinde birçok özellik barındırıyor. 4 bin 700 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Yeni Nikah Sarayı’nda aynı anda 3 nikah kıyılabilecek. Proje içerisinde 1 büyük 2 küçük olmak üzere 3 adet salon, 1 adet kafeterya, 8 adet mağaza ile 3 adet ahşap pergola bulunuyor.

Malatya’nın yanı sıra bölgenin en modern sosyal tesisleri arasında yer alan Yeni Nikah Sarayının kaba inşaatı tamamen bitirilirken, ince işlerinin yapımı ise devam ediyor. Çelik çatı konstrüksiyonu için toplamda 167 ton çelik kullanılan inşaatta dış cephe mantolama işlemlerinin de tamamlandığı bildirildi. Ayrıca alüminyum doğramalar, kapı kasaları ile bodrum kat duvar ve döşeme kaplamaları da tamamlanmış durumda. Asma tavan, elektrik tesisatı, zemin kat duvar ve döşeme kaplamalarının devam ettiği Yeni Nikah Sarayı inşaatı yüzde 80 seviyesine getirilmiş olup, çalışmalar yoğun bir şekilde sürüyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 516
Bu Ay : 4216
Toplam : 4216

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom