Milletvekili Şahin'den Başkan Polat'a Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Yeşilyurt Belediye Başkanı seçilen Hacı Uğur Polat’ı göreve seçilmesi dolaysıyla makamında ziyaret etti.

Milletvekili Şahin'den Başkan Polat'a Ziyaret Malatya Haber

Vekil Şahin’i ziyaretinde Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Güner, Haydar Şahin ve Mehmet Çınar karşıladı.

Milletvekili Mustafa Şahin, Merkez İlçe Yeşilyurt Belediyesi’nin genç ve dinamik bir kadroyla işe başladığını, ortaya güzel işler çıkarılmasında bunun bir avantaj olacağına inandığını belirterek, bu ekibin mutlaka başarılı olması ve Yeşilyurt’u 2023’e hazırlaması gerektiğini söyledi.

Çok çalışmak ve örnek işler yapmak gerekliliğine dikkat çeken Vekil Şahin, bu başarının son dönemde Ak Parti’yi başarısız göstermek isteyen odaklara da büyük bir ders olacağını söyledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "30 Mart yerel seçimlerinde halkımız büyük teveccüh göstererek bizleri bu göreve layık gördü ve görevlendirdi. Bundan sonra bizlere düşen sorumluluk, halkımızın bize gösterdiği teveccühü karşılıksız bırakmamak ve çok çalışma olacaktır. Onlara hizmet için uğraşacağız ve inşallah onların da destek ve katılımlarıyla Yeni Yeşilyurt’u modern ve sosyal belediyecilik anlayışıyla hep birlikte kuracağız" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 230
Bu Ay : 230
Toplam : 230

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom