Gürsel Özbey, Nuri Uluayak'ı Ziyaret Etti

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Akif Baştürk ve yönetim kurulu üyeleri Emniyet Müdürü Nuri Uluayak’ı ziyaret etti.

Gürsel Özbey, Nuri Uluayak'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarete konuşan Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey, Uluayak’ı gecikmişte olsa hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Kendilerine huzur şehrine geldikleri için, burada görev yapacakları için hoş geldiniz diyoruz ve çok güzel hizmetlere vesile olacaklarına inanıyoruz. Görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret için teşekkür eden Uluyak, “Her zaman belirttiğimiz bir konu var; bir yerde huzur olacaksa, başarı olacaksa bu sadece Emniyet personelini çalışması mümkün değildir. Hem halkımızın, hem sivil toplum kuruluşlarının desteği ile bir şeylerin olması mümkündür. Bize verilecek destek çok büyük önem arz ediyor. Toplumun sorunlarını masaya yatırılması, hep birlikte hareket edilmesi hem bugün ve hem de gelecek için birlikte planlamaların yapılması ancak sizlerin desteği ile mümkün olacaktır. Desteğiniz için teşekkür ediyorum. Malatya potansiyeli olmaya ve bölge lideri olmaya aday bir il. Bu anlamda hem ekonomik hareketlilik, hem sosyal hareketlilik, diğer illerden ve köylerden göç alıyor. Bu nedenle burada huzurun korunması ve devam ettirilmesi, yeni gelen nesillerin ve dışarıdan gelen vatandaşlarımızın bu ile uyum sağlaması, ancak sizlerin bu ortamı oluşturmasıyla mümkün. Bu anlamda hep birlikte gayret göstereceğiz” ifadelerini kaydetti.

Uluayak ve Ticaret Borsası yönetimi bir süre sohbet ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 649
Bu Ay : 6629
Toplam : 6629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom