AÖF Sınavına 12 Bin Kişi Katılacak

Hafta sonu yapılacak olan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavına Malatya’da 12 kişinin katılacağı bildirildi.

AÖF Sınavına 12 Bin Kişi Katılacak Malatya Haber

AÖF Malatya il sınav koordinatörlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, “19-20 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi 2013-2014 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sınavında Malatya’da yaklaşık 12 bin öğrenci girecektir. Sınava gireceklerin aşağıdaki üç belgeyi yanlarında bulundurmaları zorunludur” ifadeleri kullanıldı.

“Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’nün talimatları gereğince AÖF Bürosundan Üniversitedeki Koordinatörlüğe bu belgeler fax ile gönderilmemektedir. Bu nedenle sınava girecek öğrencilerin mağdur olmamaları için, bu belgelerden eksik veya hatalı olanlar varsa kendileri veya bir yakını, kendisinin ve öğrencinin nüfus cüzdanı ile birlikte Sıtmapınarı AÖF Malatya Bürosu giderek bu belgeleri alabilirler.Varsa öğrenci bilgi formunu yanında bulundurmaları faydalı olacaktır” denilen açıklamanın son bölümünde şunlar belirtildi:

“Ayrıca sınav sabah oturumları saat 09.30, öğlen oturumları saat 14.00’ de başlayacağından sınava girecek adayların en geç sınav başlama saatinden 60 dakika önce sınava girecekleri binalarda bulunmaları gerekmektedir.
Sıtmapınarı AÖF Malatya Bürosu 19-20 Nisan 2014 Cumartesi ve Pazar günleri 07.30-17.00 saatleri arasında açık olacaktır. “

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 550
Bu Ay : 2118
Toplam : 2118

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom