“Bu Toprağın Türküleri” Konseri İlgi Gördü

Malatya’da verilen, “Bu Toprağın Türküleri” adlı konser ilgi gördü.

“Bu Toprağın Türküleri” Konseri İlgi Gördü Malatya Kültür-Sanat

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi Malatya HEM gençlik ve spor kulübü korosunun sanatçıları tarafından hazırlanan usta öğretici ve kursiyerlerin yer aldığı “Bu Toprağın Türküleri” adlı konser sanatseverlerle buluştu.
Koro şefliğini Ferda Çelik’in yaptığı konserde ünlü sunucu Mustafa Özuymaz şiirleri ve Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi halk oyunları ekibi oyunlarıyla programa renk kattı.

Turizm Haftası dolayısıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen konser beğeniyle izlendi.
Kültürel ve sanatsal etkinliklerinin sık aralıklarla olduğu sürece mutlu olduklarını ifade eden Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler, “İlimizde sanatın da belli bir yerlerde olması, ilimizdeki gelişmenin sağlıklı olduğunun bir göstergesidir. Kısa sürelerle bu etkinliklerde buluşuyoruz, mutlu oluyoruz. Katılımın olması bizleri daha da mutlu ediyor, bu konserin ayrı bir anlamı var. O da usta öğretici ve kursiyerlerimizden oluşan bir koromuzun olmasıdır” şeklinde konuştu.

Konsere, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler, Malatya il kültür müdür yardımcısı Mehmet Kazancı, İl kültür şube müdürü Ali Cengiz ve sanatseverler katıldı.
Konser sonunda Veysel Güler, koro şefi Ferda Çelik’e, Mehmet Kazancı, sunucu Mustafa Özuymaz’a ve Ali Cengiz de enstrüman ekibine çiçek takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 712
Bu Ay : 4156
Toplam : 4156

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom