Öztürk, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Malatya Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, seçimden sonra ilçedeki mahalle muhtarlarla bir araya gelerek ilk istişare toplantısını yaptı.

Öztürk, Muhtarlarla Bir Araya Geldi Malatya İlçe

İlçedeki tüm mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda konuşan Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, “30 Mart seçimlerinde Yazıhan ve bölgemizde huzur ve güven içerisinde, olaysız olarak geçti ve bu durum hepimizi sevindirmiştir. Bu anlamda katkı sunan herkese, bütün kardeşlerimize, mahalle muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere oy versin, vermesin, her mahallemizin, her birimimizin belediye başkanıyız ve onların mahalli anlamda temsilcisiyiz. Bu hususta hiçbir kardeşimizin ve hiçbir muhtarımızın şüphesi olmasın. Sorunları bölgelere göre değil, öncelik sırasına göre belirleyeceğiz ve yine çözüm yolunu birlikte istişare ederek bulacağız. Her zaman istişareye açık olacağız. İlçemizdeki her sorunun takipçisi ve çözüm üreticisi olacağız” dedi.

Öztürk, muhalle muhtarları ile yapılan istişarede iletilen sorun ve talepleri dinleyerek, “Sorunları her zaman bize aktarın. Sadece belediyecilik değil, ilçemizin tüm sorunlarına sahip çıkacak ve çözümü için takibini sonuna kadar yapacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 710
Bu Ay : 6794
Toplam : 6794

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom