MASKİ Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Nisan Ayı Olağan Toplantısını, yaptığı 3’ncü birleşimle tamamladı.

MASKİ Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı Malatya Haber

Toplantıda, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yapılanmasına dair önemli kararlar alınırken, meclis toplantısının ardından Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nün Genel Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı, 1.’nci Başkan Vekili Hasan Göğüs başkanlığında Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Yapılan toplantıda Malatya Büyükşehir Belediyesi kadrolarının ihdası kabul edildi. 2014 Mali Yılı Malatya Büyükşehir Bütçe revizyonunun da onaylandığı toplantıda, çeşitli mali iş ve işlemler için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a yetki verilmesi de kararlaştırıldı.

İlgili mevzuat gereği MASKİ Genel Kurulu olarak da görev yapacak olan Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 3’ncü bileşiminin ardından MASKİ Genel Müdürlüğü’nün ilk Genel Kurul Toplantısını da gerçekleştirdi. Gündemdeki maddeleri görüşen Genel Kurul, MASKİ Genel Müdürlüğü kadrolarının ihdası ile 2014 yılı bütçesini onayladı. Toplantıda ayrıca MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 2014 yılı bütçesi 149 milyon 500 bin TL olarak kabul edildi. Toplantıda son olarak Malatya meclisin Mayıs ayı toplantısının, 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 14.00’te yapılması kararlaştırıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 922
Bu Ay : 1440
Toplam : 1440

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom