Ağbaba Hekimhan'ı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Hekimhan Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları ve meclis üyelerini kutladı.

Ağbaba Hekimhan'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, 30 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları’nı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Hekimhan Belediye Meclis Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette belediyenin projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

CHP Milletvekili Veli Ağbaba, ziyarette yaptığı konuşmada “Başkanımızı ve meclis üyelerimizi kutluyorum. Umarım, Hekimhan 5 yıl sonra kendi kabuğunu kırmış, çok daha fazla gelişmiş, sorunlarını aşmış bir ilçe olur. Bunun için hep beraber çalışacağız. Sosyal belediyecilik anlamında Hekimhan’ın Malatya’nın parlayan yıldız olmasını diliyorum. Hekimhan, hem bizim hem de Türkiye için önemli bir ilçe. Türkiye’de önemli maden yataklarının bulunduğu bir ilçemiz” dedi.

Hekimhan’da refahın artması için çalışacaklarını kaydeden Ağbaba “Seçim öncesi ne söylediysek onları yapacağız. Örgütümüzle, STK’larla Hekimhan’ı büyüteceğiz. Ben de Ankara’da hangi talebiniz olursa her zaman yanınızda olacağım. Zor bir seçim oldu. Emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. Uzun bir seçim süreci yaşadık. Stresli bir seçim süreciydi. Bu süreçte her türlü oyuna rağmen, baskıya rağmen sağduyusunu koruyan tüm Hekimhanlılara teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları ise, CHP Milletvekili Veli Ağbaba’yı Türkiye’nin dört bir yanında haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı verdiği mücadeleden dolayı kutlayarak başladığı konuşmasında “Seçim sürecinde başta milletvekilimiz, il ve ilçe yöneticilerimizle büyük mücadele verdik. AK Parti’nin baskıcı bir yönetimi ile karşılaştık. Mücadele edip, hakkımızı söke söke aldık. Çok iyi bir kadro kurduk. Örgütle beraber çalışacağız. Herkese eşit hizmet etme sözü veriyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 718
Bu Ay : 2300
Toplam : 2300

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom