Ağbaba'dan Arguvan Belediyesi'ne Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’nın Arguvan İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve meclis üyelerini ziyaret ederek, başarı dileklerini iletti.

Ağbaba'dan Arguvan Belediyesi'ne Ziyaret Malatya Siyaset

Milletvekili Veli Ağbaba, beraberinde il yöneticileriyle Arguvan Belediyesini ziyarette yaptığı konuşmada, “Arguvan hem Malatya hem Türkiye açısından önemli bir ilçemiz. Arguvan’a sadece bir ilçe gözüyle bakarsak yanılmış oluruz. Arguvan türkülerin gözesi. Yapısıyla, kültürüyle tüm Türkiye’ye büyük katkı sunuyor.

Arguvan’ın kültür-sanat başkenti olacağına inanıyorum. Arguvan’dın kalkınabilmesi için, hak ettiği yere gelmesi için büyük çaba harcayacağınıza inanıyorum. Ben de Malatya Milletvekili olarak Arguvan için ne yapılması gerekiyorsa yapacağım. Seçimden önce verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Umuyorum ki önümüzdeki dönemde Arguvan çok farklı bir ilçe olacak. Kültürel çekim merkezi olacak. Hem sizi hem de meclis üyelerimizi kutluyor, başarı dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın vekilimizle, Meclisteki özgürlük, insan hakları, demokrasi alanında verdiği mücadeleden dolayı onur duyuyoruz. Vekilimiz sayesinde Mecliste en çok sorunları dile getirilen illerden biri Malatya. Bizlerde Arguvan’da yerel yönetimler olarak, sosyal demokratlara, partimize yakışır bir yönetim sergileyeceğiz. Arguvan’ı örnek bir ilçe yapacağız. Projelerimizle, Arguvan’ın fiziki ve sosyal anlamda değişimini sağlayacağız. Tüm Arguvanlıların güvenini boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 493
Bu Ay : 1116
Toplam : 1116

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom