Büyükelçilerden MTSO'ya Ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Türkiye istikrarı yakalamıştır. Bu istikrarı bozmak isteyenlere de müsaade edilmeyecektir” dedi.

Büyükelçilerden MTSO'ya Ziyaret Malatya Haber

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ve Malatya Tarım Fuarı’na katılmak üzere Malatya’da bulunan Karadağ Büyükelçisi Ramo Bızaliç, Srilanka Büyükelçisi Bharathi Wjieratne, Endonezya Büyükelçisi Nahari Agustuni, Makedonya Büyükelçisi Bosan Kaskovki ve Arnavutluk Ticaret Müsteşarı Samir Kurti, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

MTSO yönetim kurulu üyelerinin bazılarının da yer aldığı ziyarette konuşan MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya ekonomisi hakkında bilgi aktardı. Erkoç, Malatya ekonomisinin kayısı ve gıda ile tekstilde önde olduğunu söyledi.

Ticari faaliyetleri devam ettirmek için bu tür ziyaretleri sıkça yapmak gerektiğini söyleyen Erkoç, yeni pazarlara ulaşım noktasındaki gayretli çalışmaların bu tür ilişkilerin geliştireceğini vurguladı.

Yatırımların o ülke ve il’deki istikrar, huzur ve güvene bağlı olduğunu dile getiren Erkoç, Türkiye üzerine oynan oyunlardan söz etti.

“Türkiye’nin huzuru ve istikrarını bozmaya hiçbir gücün gücü yetiremeyeceğini ifade etmek istiyorum” diyen Erkoç, “Çünkü Türkiye istikrarı yakalamıştır. Bu istikrarı bozmak isteyenlere de müsaade edilmeyecektir” şeklinde konuştu.
Misafirler, Malatya ekonomisiyle ilgili sorular da yöneltti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 161
Bu Ay : 8220
Toplam : 8220

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom