Büyükelçilerden MÜSİAD'a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Ülkeler arasında diyalogu geliştirmek ve ticareti perçinleştirmek adına bu tür ziyaretler çok olumludur” dedi.

Büyükelçilerden MÜSİAD'a Ziyaret Malatya Siyaset

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ve Malatya Tarım Fuarı’na katılmak üzere Malatya’da bulunan Karadağ Büyükelçisi Ramo Bızaliç, Srilanka Büyükelçisi Bharathi Wjieratne, Endonezya Büyükelçisi Nahari Agustuni, Makedonya Büyükelçisi Bosan Kaskovki ve Arnavutluk Ticaret Müsteşarı Samir Kurti; MÜSİAD Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ve MÜSİAD yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Ülkeler arasında diyalogu geliştirmek ve ticareti perçinleştirmek adına bu tür ziyaretler çok olumludur” diyerek, MÜSİAD hakkında bilgi aktardı.

MÜSİAD’ın amaçlarından birinin işadamlarının güçlerini birleştirerek ürettikleri ürünleri hem Türkiye piyasasında rekabet gücün arttırmak dünyaya yaymak olduğuna dikkat çeken Balin, 60 ülke 143 irtibat noktasıyla kendi üyelerine hizmet eden MÜSİAD, insanlarımıza iş ve aş temini için de çaba göstermektedir” şeklinde konuştu.
Misafirler, Malatya ekonomisiyle ilgili sorular da yöneltti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 782
Bu Ay : 5148
Toplam : 5148

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom