30 Martta Hizmetkarınızı Seçin

30 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçim çalışmalarının son kulvarına giren Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, “30 Martta kafanızdaki tüm soru işaretlerini silin, sandık başına gittiğinizde geleceğinizi oyladığınızı ve hizmetkârınızı seçeceğinizi asla unutmayın” dedi.

30 Martta Hizmetkarınızı Seçin Malatya Siyaset

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, İçinizden biri olarak sizleri saygıyla sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum. Değerli Battalgazililer, 30 Martta kafanızdaki tüm soru işaretlerini silin, sandık başına gittiğinizde geleceğinizi oyladığınızı ve hizmetkârınızı seçeceğinizi asla unutmayın ifadelerini kullandı.

30 Martta, kapısını rahatlıkla çalabileceğiniz, sofrasına misafir olup, sofranıza misafir edebileceğiniz başkanınızı seçeceğinizi bilin diyen Ekinci, iradenizi sandığa yansıtıp "Ortak Akıl Tek Ses" diyerek oyunuzu kullanın. Sizlerin iradesi ile 31 Mart sabahı, kim kaybederse kaybetsin, tek temennimiz halkın iradesinin kazanmasıdır sözlerini kaydetti.  

Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci, bu seçimin kazananı da kaybedeni de kendimiz olduğumuzu asla unutmayalım. O gün tüm Battalgazililerin bayramı ve aydınlık geleceği olsun ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 500
Bu Ay : 4298
Toplam : 4298

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom