AK Parti Heyeti Beydağın'da

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Beydağı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Heyeti Beydağın'da Malatya Siyaset

Mahalle toplantısında konuşan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, 30 Mart yerel seçimlerinin Malatya için büyük önem taşıdığını ifade etti.
Malatya'nın her noktasına hizmet götürdüklerini kaydeden Çakır, yeni dönemde de Malatya'da büyük projeleri hayata geçireceklerini belirtti.

Çakır, Malatya'nın kalkınması ve gelişmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını dile getirerek, "Gerçekten süreç önemli. Bu süreç Malatya'mız için önemli, hizmet için önemli, geleceğimiz için önemli, şehrimiz için önemi, ülkemiz için önemlidir. Biz gerçekten bölgemizde beş yıl içerisinde Malatya'nın her noktasına önemli çalışmalar ve önemli yatırımlar yapıldı. Bunu bölge bölge ele almadık. Malatya merkezde biz çalışma yapıyorsak, bunun Malatya'nın gelişmesini ve kalkınmasını hedefledik. Bölgeler arasında hiçbir ayrım gözetmedik. Her bölgemize yatırım yaptık. Çevreyolu'nun altında da güzel yatırımlarımız var. Şehir merkezine indiğiniz zaman onlarca tesisler yapıldı. Hanımlar Kültür Merkezi yapıldı. Sanat merkezi oluşturuldu. Aile Danışma Merkezi oluşturuldu. Binlerce çocuğumuza eğitim verdik. Malatya'mızda hangi bölgede yaşarsa yaşasın ailelerimiz, çocuklarımız, hanım kardeşlerimiz oralardan eğitimler alıyorlar.

Dolayısıyla on sekiz tane çok amaçlı belediye sosyal tesisi yaptık. Beş tane semt konağı yaptık. İçinde sınıfları, atölyeleri var. Eğitimler, kurslar veriyoruz. Kobi eğitimleri veriyoruz. Kurslar veriyoruz. Beceri kursları veriyoruz. Malatya merkezi yeniledik. Bütün caddelerimizi yeniledik” diyerek, “Birileri ülkemizin başına, başbakanımızın başına çorap örmek istiyorlar. İnşallah millet iradesine sahip çıkacak. Mutlaka arkadaşlar sandıklara gidelim, sandıklar çok önemli, oylarımızı mutlaka kullanalım. İrademize sahip çıkalım. Oylarımıza halel getirmeyelim. Çok dikkatli olalım. İnşallah rabbim fitneye müsaade etmez. Fitneye fırsat vermez. İnşallah kurulan tuzakları da bizlerden uzak eylesin" ifadelerini kullandı.

"KİRLİ İTTİFAKLARA KARŞI EN GÜZEL CEVABI MİLLETİMİZ VERECEK"

AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci ise, 30 Mart yerel seçimlerinin Türkiye ve Malatya için büyük önem taşıdığına vurgu yaptı. Tüfenkci, ”Birileri oturuş kumpas kurmaya çalışıyor. Birileri kasetler icat etmeye çalışıyor. Birileri yurt dışında, yurt içinde montajlarla uğraşıyor. Bir araya gelemeyen iki insan CHP, MHP, BDP'sine bir bakıyorsun ki aynı istikamette buluşturmuşlar. Onlarda yetmemiş üstüne bir takım yapılar kurmuşlar. Adına paralel mi, örgütler mi derler? Her ne derlerse desinler bunları da üstüne koymuşlar. Amaç AK Parti'siz bir Türkiye, amaç Recep Tayipsiz bir Türkiye. Ama ben inanıyorum ki Beydağı'lı hemşerilerim, Battalgazi'nin torunları, Malatya'nın yiğit insanları 30 Mart'ta hem Battalgazi'ye hem Malatya'ya hem de Recep Tayip Erdoğan'a sahip çıkacaklar. Oylarıyla sahip çıkacak.

Biz AK Parti olarak neyin mücadelesini yapıyoruz? Bu devleti millet mi yönetecek? yoksa sermaye mi yönetecek? Bu devleti millet mi yönetecek? Bir takım medyamı yönetecek? Bu devleti millet mi yönetecek? Yoksa STK'lar mı yönetecek? Evet bu seçimler yerel seçimler. Ama birileri yerel seçimleri genel seçim havasına soktu. Niye soktu? AK Parti oy kaybetsin de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde millet iradesini ortaya koymasın. İl defa biliyorsunuz AK Parti sayesinde bu millet inşallah Cumhurbaşkanı'nı da kendi oylarıyla seçecek. İşte bundan birileri de rahatsız. Diyorlar ki artık eskisi gibi manşetlerle hükümetler kurulsun. Bir gecede faizler birde sekiz binleri bulsun. Bundan da birileri ceplerini doldursun. Onun hesabını yapıyorlar. Onun için kirli ittifaklar kuruyorlar. Ben onun için diyorum ki bu meydan da Beydağılı hemşerilerim ciddi ve kuvvetli bir alkış sunsun ve ses versin. Ses versin ki o oyunları düzenleyenler, o bedbahtlar bu sesi duysun" diye konuştu.

"BİZ HİZMET ODAKLI BİR PARTİYİZ"

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin de, AK Parti'nin hizmet odaklı bir parti olduğunu belirterek, hizmet kervanının önünü kimsenin kesemeyeceğini ifade etti.

Şahin, Malatya'da 5 yılda önemli çalışmaların yapıldığını dile getirerek, "Battalgazi oldu iki yüz bin civarında bir bölgenin belediye başkanını seçeceğiz. Diğer taraftan beş yıldır yakinen tanıdığınız Ahmet Çakır kardeşimizde büyükşehri yeni baştan şekillendireceğiz.

Büyükşehir yeni baştan şekillenecek. Yeni bir statüye ulaşan Malatya'mız bu arkadaşlarımız kurucu belediye başkanları sıfatıyla A'dan Z'ye sil baştan donatacaklar. Eminim bu beş yılın sonunda inşallah buralar bir mesire alanı gibi bütün sosyal donatılarıyla beraber okullarıyla, sağlık hizmetleriyle, parklarıyla, ibadethaneleriyle beraber güzel bir görünüm elde etmiş olacak.

Ama biz bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaların tamamına bakın artık köhnemiş, günün şartlarına, ihtiyaçlarına cevap vermeyen yasaları hep sil baştan değiştirdik. Bugüne kadar insanların önünde bariyer, surlar oluşturmaya çalışan bizden önce ki, Türkiye insanları, hükümetleri maalesef insanlarımız hep savaşarak bugüne gelmişler. İnsanlarımızın her şeyini ötekileştirmişler. Ama biz onların oluşturmuş olduğu o surlardan gedik aça aça buralara geldik. Biz o surlardan gedik açarken hizmet kervanımızı oluşturmak için geldik. Yeni yetişen gençlerimize bir şeyler öğretmek için geldik. Bunların çabası içerisinde olduk" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 537
Bu Ay : 2105
Toplam : 2105

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom