'Afrika'da Yaşam' Konulu Sunum Gerçekleştirildi

Kenya ve Güney Afrika ülkelerinden güzel fotoğraflar ve anılar sunum ile paylaşıldı.

'Afrika'da Yaşam' Konulu Sunum Gerçekleştirildi Malatya Kültür-Sanat

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında yürüttükleri ‘Fotoğraf Aşkına’ projesi çerçevesinde Fotoğrafçı Sefa Erşan’ı ağırladı.

MAFSAD SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde gerçekleşen sunumda Fotoğrafçı Sefa Erşan; Kenya ve Güney Afrika ülkelerinden güzel fotoğraflar ve anılar paylaştı.

Yaklaşık 30 kişinin katıldığı etkinlikle ilgili düşüncelerini paylaşan Muhammet Demirci, bu tür sunumların fotoğraf sanatı açısından katkı sunduğunu, ülkelerin kültürleri ve yaşam tarzları hakkında bilgi verdiği için de önemsenmesi gerektiğini belirtti.

MAFSAD Başkanı İnan Orhan ise, güzel sunumundan dolayı Sefa Erşan’a teşekkür ederek, fotoğrafçıdan önümüzdeki günlerde yemek fotoğrafçılığı üzerine kısa bir eğitim çalışması ve sunum sözü aldı.

Sefa Erşan Kimdir?

Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunu olan Sefa Erşan, 15 senedir fotoğrafçılık yapmakta. Son sekiz senedir profesyonel olarak işleri uluslararası dergilerde ve çeşitli sergilerde yer almaktadır. Ayrıca yemek fotoğrafçılığı üzerine de çalışan Sefa Erşan’ın kendi oluşturduğu myfirstartist.com adıyla bir sitesi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 13
Bu Ay : 5207
Toplam : 5207

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom