Hizmete Hasret Bırakıldık

Ali Ekinci, halkın artık uyandığını belirterek, bizim oylarımızla seçilip, sırtımıza basarak ulaştıkları hedefte sadece kendi menfaatleri için ve dayatmalar yapan efendileri için çalıştılar.

Hizmete Hasret Bırakıldık Malatya Siyaset

Bizim oylarımızla bir yere gelenler her zaman bizlere karşı duyarsız davrandılar diyen Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, “Halkımıza hizmet versinler diye bugüne kadar oy verdiğimiz kişiler bizi hizmete hasret bıraktılar, mahrumiyet bölgesinde yaşıyormuşuz gibi davrandılar” dedi.

Malatya Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, seçime birkaç gün kala yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Zapcıoğlu Caddesi esnafını ziyaret eden Ekinci, esnaf ziyaretinin ardından Taştepe Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip mahalle toplantısı düzenledi.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, Zapçıoğlu Caddesi esnafının sorunlarını dinleyip bir süre sohbet etti. Esnaftan desteklerini beklediklerini belirten Ekinci, ziyaretin ardından Taştepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Taştepe sakinlerinin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşen sloganların atıldığı toplantıda konuşan Ekinci, “Halkımıza hizmet versinler diye bugüne kadar oy verdiğimiz kişiler bizi hizmete hasret bıraktılar, mahrumiyet bölgesinde yaşıyormuşuz gibi davrandılar. Hizmet konusunda geç kalındığını söyledik. Ellerini uzatmalarını istedik. Oysaki onlar seçildikten sonra bizi tanımadılar. Bizi tanımayı bir yana bırakın bizi unuttular,  verdiğimiz desteği hiçe saydılar. Daha kaç kere aldanıp, yanılacağız ” şeklinde konuştu.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, halkın artık uyandığını belirterek, bizim oylarımızla seçilip, sırtımıza basarak ulaştıkları hedefte sadece kendi menfaatleri için ve dayatmalar yapan efendileri için çalıştılar sözlerini kaydetti.  

Biz bir yerel seçim hazırlığı içindeyiz, yerelde bizim eksiklerimizi görüp, bize hizmet getirecek, yerelde bize hizmetkâr olacak kişileri seçmemiz gerekiyor diyen Ekinci, bu seçimi öyle bir yere getirdiler ki genel seçimi de bir tarafa bırakın, uluslararası boyuta taşıdılar. Bundan sonra onlara aldanmayacağız dedi.

Malatya Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci, “Yerelde bizi tanıyan, içinizden biri olan halka hizmetin bilincinde olan başkalarına minnet borcu olmayan, diyet borcu olmayan başkaları tarafından komuta edilmeyen biri artık sizlere hizmet için gelmeli” ifadelerini kullandı.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkanı Ali Ekinci,” Taştepe hala gecekondu mahallesi görünümünde bırakın, Taştepe’yi tüm çevreyolu bu talihsizlikten kurtulamadı bu makûs talihi yenmenin zamanı geldi”  cümlelerini kullandı.  

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci’nin Taştepe Mahallesinde gerçekleştirdiği açık hava toplantısı miting havasında geçerken, “Vur vur inlesin Mustafa Şahin dinlesin”, “ En büyük başkan Ali başkan” sloganları atıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 69
Bu Ay : 1598
Toplam : 1598

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom