Malatya Jimnastikte Hedef Büyüttü

Malatyalı jimnastik sporcu Berkay Çelen, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor.

Malatya Jimnastikte Hedef Büyüttü Malatya Spor

Artistik Jimnastik branşında, yıldızlar kategorisinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda Malatya'yı temsil edecek olan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu Berkay Çelen, antrenör Metehan Karataş nezaretinde çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Haziran ayında gerçekleştirilecek olan şampiyonayla ilgili açıklamada bulunan Jimnastik Antrenörü Metehan Karataş, şampiyona hazırlıklarının yoğun tempoda sürdüğünü belirtti.

Karataş, şampiyonada iddialı olduklarını ifade ederek, "Tarihimizde ilk olarak Malatya'dan yıldızlar kategorisinde yarışmalara sporcu götürecek olmanın azmi ile çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Spor dalımız, "iğne ile kuyu kazmak" ata sözünde olduğu gibi çok emek, fedakarlık isteyen elit bir spor dalıdır. Bilindiği gibi 2013 yılında da Artistik Jimnastik Küçükler kategorisinde takım olarak Malatya tarihinde bir ilki başararak; Bolu, İzmir, İstanbul, Ankara, Konya, Malatya gibi en iyi 6 kulüp takımı arasına sporcularını sokmayı başarmış ve bu takımlarla birlikte finalde yarışma hakkını elde etmiştir" dedi.

Jimnastik Antrenörü Metehan Karataş, jimnastik branşında elde ettiği başarılar nedeniyle milli takımda çeşitli görevlerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 776
Bu Ay : 5142
Toplam : 5142

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom