KOOP-İŞ Sendikası'na Necdet Durak Seçildi

Türkiye Kooperatif Ticaret Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (KOOP-İŞ Sendikası) Malatya Şube Başkanlığı’na Necdet Durak seçildi.

KOOP-İŞ Sendikası'na Necdet Durak Seçildi Malatya Haber

Anemon Otel’de yapılan KOOP-İŞ Sendikası Malatya Şubesinin kongresine delegelerin yanı sıra Sendika Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Genel Sekreter Metin Güney, Genel Mali Sekreter Mehmet Karaarslanoğlu, Genel Teşkilat ve Eğitim Sekreteri Osman Aksoy ve diğer 17 şube başkanı katıldı.

Genel Başkan Eyüp Alemdar, kongrede yaptığı konuşmada sendikalı olmanın önemine değinirken, KOOP-İŞ Sendikasının bir aile olduğunu ve aile bireylerinin birbirine sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Delegelerden Hasan Melek ve Necdet Durak'ın aday olduğu kongrede 111 delegeden 107’si oy kullandı. Oyların 66’sını alan Necdet Durak Malatya Şubesinin 4 yıllığına yönetim kurulu üyeleriyle birlikte görev yapacak.

Asıl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: 1- Necdet Durak, 2- Hayati Karakaya, 3- Remzi Kaplan, 4- Muharrem Akyol ve Erdal Balat.

Denetleme Kurulu ise şu isimlerden oluştu: 1- Orhan Kaya, 2- Yusuf İlhan, 3- Cengiz Taş, 4- Emir Ömer Çetinkaya, 5- Ahmet Karaaslan.

Disiplin Kurulu da şu isimlerden oluştu: 1- Ferhat Alibeyoğlu, 2- Mehmet Dayak, 3- Fazlı Baran, ,4- Ali Rıza Yalman, 5- Nihal Mutat.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 458
Bu Ay : 6438
Toplam : 6438

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom