Siirt'te Hayvancılık Toplantısı

Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Siirt’teki birlik toplantısına katılarak hayvancılığın sorunlarını dile getirdi.

Siirt'te Hayvancılık Toplantısı Malatya Haber

Konuya ilişkin açıklama yapan İhsan Akın, “Siirt’teki toplantıda Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’a Malatya’daki hayvancılığın sorunları hakkında bilgi verdim, Projeler İçin destek istedim. Ayrıca, Siirt birliğini ziyaret ettim” ifadelerini kullandı.

Akın, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Siirt İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktaş, AK Parti Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran ve Osman Ören, AK Parti Siirt İl Başkanı Nihat Yumuk, Siirt Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı iken AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı olan Ali İlbaş, Türkiye’nin birçok bölgesinde Siirt’e gelen birlik başkanları, partililer ve yetiştiriciler katıldı.

Sayın bakanımıza Doğu Anadolu Projesi (DAP) desteği ve şimdiye kadar olan tüm destekler için ise tüm emeği geçenlere teşekkür ettim. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ise, sık sık Malatya’ya geldiğini ifade ederek Malatya’nın hayvancılık konusundaki çalışmalarına da destek olacaklarını kaydetti.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 788
Bu Ay : 7934
Toplam : 7934

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom