Ümit Emre, MESOB'u Ziyaret Etti

Malatya Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre, beraberinde Oda yöneticileri ve esnafla birlikte Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Ümit Emre, MESOB'u Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarette konuşan Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre, “Birlik başkanımız Şevket Keskin’e bize bugüne kadar göstermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Odamıza önemli katkılarda bulundu. Birlik başkanımız Malatya’nın birçok sorunu ile birlikte Türkiye genelindeki esnafların sorunlarıyla yakından ilgileniyor ve çözüm üretiyor. Yapacağı tüm çalışmalarda esnafımızla birlikte her şart altında yanında olacağız” dedi.
MESOB Başkanı Şevket Keskin ise şunları söyledi:

“Seyyar pazarcılar esnaflarımız, esnaf camiasını içinde en zor görev yapan kesimlerden birisidir. Kar-kış demeden, çok zor şartlar altında çocuklarını nafakasını kazanan seyyar pazarcılarımız hem ilimizin ve hem de ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlıyoruz. Ben seyyar pazarcı esnafımızı her zaman minnetle anıyorum. Çünkü çok zor şartlarda ekmeklerini kazanıyorlar. Her zaman seyyar esnafımızın yanında olacağız. Benim kriterim şudur, dürüst olmak, kimseyi aldatmamak, haksızlığa karşı gelmek, mazlumun yanında olmak, birinin hakkını başkasına yedirmemektir.”

Ziyarette Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ümit Emre tarafından MESOB Başkanı Şevket Keskin’e Oda’ya verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Keskin, “Seyyar pazarcılarımızdan böyle bir maket almak, benim için manevi değeri büyüktür. Önemli olan birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Benim tek isteğim oda yönetimlerimizin esnafına sahip çıkması, esnafımızın da Oda yönetimlerine destek vermesidir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom