Eser, Okulları Ziyaret Etti

AK Parti’nin Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkan adayı Dr. Süleyman Eser, ilçedeki okulları ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Eser, Okulları Ziyaret Etti Malatya Haber

Okulların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Eser, göreve gelmeleri halinde yapacakları projelerini öğretmenlere anlattı.
Eser; Özel Birgül Lisesi, Mehmet Emin Ilıcak Anadolu Öğretmen Lisesi, Halk Eğitim Merkezi, Yenice Ortaokulu ve Yavuzlar Ortaokulu'nu gezerek projeleri hakkında bilgiler verdi.

Süleyman Eser, “Okullarımız için ne gerekiyorsa yapacağız. Sizlere hizmet etmek için geldim. En güzel şekilde sizlerin yanında olacağım. Sizlerin de gördüğü gibi oynanmak istenen ülkemizi karıştırmak isteyen dış güçlere fırsat vermeden gerçekten adam gibi oturup başımızı önümüze eğip çok ciddi bir şekilde düşünerek gerçeği görerek hareket etmek lazım. Bu ülke hepimizin. Bu ülkeye düşman girerse sizi bizi ayırmaz hepimizi mahveder, hepimizi yıkar, hepimizi bir birimize düşürür. Bu güzel günleri bir daha göremeyiz. Öğretmen kardeşimden, müdür kardeşimde

Herkes bir tarafa çekerse geçmişte olduğu gibi huzursuz günler gelir. Yani sıkıntılı günleri beraber yaşarız. Kültürlü insanlarsınız, seviyeli insanlarsınız. Bu güzellikleri görün, yaşayın, yaşatın, anlatın bunları kardeşlerim” dedi.
Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser’in, seçim çalışmalarına beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 915
Bu Ay : 4941
Toplam : 4941

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom