Öz, Kale İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, milli iradeye karşı yapılmak istenen darbe girişiminin 30 Mart'ta boşa çıkacağını söyledi.

Öz, Kale İlçesini Ziyaret Etti Malatya İlçe

Milletvekili Öz, yerel seçim çalışmaları kapsamında Kale İlçesi'ni ziyaret etti. AK Parti Malatya il ve ilçe teşkilatı yöneticilerinden oluşan bir heyetle ilçeye gelen Öz, ilk olarak seçim irtibat bürosuna gelerek burada bir konuşma yaptı.

Kale’de ak belediyeciliğin halkın desteğiyle devam edeceğini ifade eden Öz, AK Partinin sadece Kale’de, Malatya’da değil Türkiye’nin tamamında yerel seçimlerde aldığı oy oranının artıracağını söyledi.

Öz, 30 Mart yerel seçimlerinin büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, "AK Parti olarak 12 yıllık icraatlarımız ortada. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin gelişip kalkınması, milletimizin refahı için gece gündüz demeden çalıştık. Daha önce faiz ödemelerine ayrılan bütçeyi eğitime, sağlığa, ülkenin imarına ayırdık. Elhamdülillah şimdi nereye gitsek bizi milletimizin güller yüzü ile birlikte o bölgeye yapılmış yatırımlarımızla karşılaşıyoruz" diye konuştu.

30 Mart'ta milletin iradesine sahip çıkacağına inandıklarını dile getiren Öz, "30 Martta milli iradeye karşı yapılmak istenen darbe girişimini halkımız boşa çıkaracak” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 258
Bu Ay : 258
Toplam : 258

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom