Malatya'da Fotoğraf Sunumu Yapıldı

Malatya Kültür ve Sanat Organizasyonları Derneği (MASKOD) ile Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği’nin (EFAD) birlikte organize ettikleri, Mustafa Tarık Canbay tarafından fotoğraf sunumu gerçekleştirildi.

Malatya'da Fotoğraf Sunumu Yapıldı Malatya Kültür-Sanat

Sunum öncesinde MASKOD’un 18 Mart Şehitler Günü anısına düzenlemiş olduğu Türk Bayrağı temalı fotoğraf yarışmasında birincilik ödülünü kazanan Mustafa Tarık Canbay’a ödülü Avukat Savaş Daşkın tarafından takdim edildi. Ardından, Canbay’ın ulusal ve uluslar arası bir çok ödüle sahip sanatçının karma fotoğraflarından oluşan sunumu izlendi.

MASKOD Başkanı Tuncay Özdemir, dernek olarak Malatya ilinin kültür sanat yaşamına canlılık getirmeyi hedeflediklerini, bu amaçla, fotoğrafçılık, tiyatro, yerel ve modern dans alanlarında hali hazırda kurslar açtıklarını, çok kısa bir süre sonrada sinema, özellikle belgesel ve kısa film çekimleri konularında kurslar düzenleyeceklerini söyledi.

Sanatın tüm alanlarının halka yayılması için çaba sarf ettiklerini söyleyen Özdemir, bu konuda dost EFAD ile ileriye dönük birçok faaliyet planladıklarını açıklayarak, katkılarından ötürü hem sanatçıya hem de sunumu izlemeye gelen tüm sanatseverlere teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 300
Bu Ay : 8359
Toplam : 8359

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom