Hulusi Poyraz'ı, Ziyaret Ettiler

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Malatya artık büyükşehir olmuş bir il. Artık gelişimini iki kat hızlı gerçekleştirmelidir” dedi.

Hulusi Poyraz'ı, Ziyaret Ettiler Malatya Haber

Malatya'da bazı kamu kurumu müdürleri Hulusi Boyraz’ı makamında ziyaret etti.

Kamu kurumu ve kuruluşları ile sürekli bilgi alışverişi yaptıklarını dile getiren Boyraz, “Malatya'nın kalkınması ve gelişmesi açısından bu tür ziyaretler önem taşımaktadır. Esenlik şirketi olarak ilimizde farklı sektörlerde çalışmalarımız, yatırımlarımız, hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu vesileyle kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, işadamlarımızla sürekli iletişim içerisindeyiz. Malatya’mızın gelişmesine, büyümesine katkı sağlayacak bu tür ziyaretlerin her daim yapılması gerekmektedir. Bizlerde fırsat buldukça bazı kurumlara ziyaretler gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz’ı ziyarette; Defterdarı Murat Yiğiter, Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemil Müsevitoğlu, Merkez Bankası İl Müdürü Mehmet Sarı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdür Vekili Mehmet Selim Goral, Ticaret İl Müdürü Sezai Şireci, SGK İl Müdür Vekili Hulki Öztekin, Sağlık İl Müdürü Dr. Nail Umay ile Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Bahadır Altaş bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 919
Bu Ay : 4363
Toplam : 4363

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom