Ölmeztoprak, Adaylara Başarılar Diledi

AK Parti 22. ve 23. dönem Malatya Milletvekili Fuat Ölmeztoprak, Malatya’nın Akçadağ ilçesinde siyasi partilerin seçim irtibat bürolarını ziyaret ederek başarı diledi.

Ölmeztoprak, Adaylara Başarılar Diledi Malatya Haber

AK Parti, CHP ve MHP’nin seçim irtibat bürolarını ziyaret eden Fuat Ölmeztoprak, 30 Mart seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ederek şunları söyledi:

“30 Mart günü yapılacak yerel seçimlerinde yarışacak adaylarımıza başarılar diliyorum. Akçadağ ortak paydasında bir araya gelerek ilçenin sorunlarına çözüm üretmek için gayret gösteren tüm aday kardeşlerimizi tebrik ediyorum. 30 Mart yerel seçimlerinde karşılıklı saygı, sevgi içinde bir seçim sürecinin yaşanmasını temenni ediyorum. Bu yerel seçimler diğer dönemlere göre biraz daha rekabetin arttığı bir havada geçtiği kanaatindeyim. Aday arkadaşlarımızın hepside mutlak Akçadağ için yola çıkmıştır. Seçim sürecinde hiçbir olumsuzluğa mahal vermeden centilmence, dostça bir seçim yarışı geçireceğinizden şüphem yok. Akçadağ’a hizmet etmek için yola çıkmış tüm siyasi partilerin adaylarını kutluyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 367
Bu Ay : 6347
Toplam : 6347

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom