AKP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, seçim ziyaretleri kapsamında Hekimhan ilçesine bağlı Güzelyurt beldesini ziyaret ederek AK Parti Hekimhan adayı Kemal Deniz'e destek istedi.

AKP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

Mitinge dönüşen ziyarette kalabalık bir topluluğa hitap eden Milletvekili Mustafa Şahin, “Türkiye dünya mazlumlarının tamamının umudu olmuştur. Türkiye'deki mazlumların sesi olan Başbakanımız Dünyadaki bütün ezilenlerin de sesi olmuştur. Bu sebeple bizlerin her zamankinden daha çok çalışması gerekiyor” dedi.
“Bu topraklar üzerinde yaşayan bütün insanlar AK Partiyle beraber birçok kazanım elde etmiştir” diyen Milletvekili Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alevi kardeşlerimiz Alevilikle ilgili birtakım sıkıntılar yaşarken AK Parti ile birlikte bu sorunlar birer birer aşılmaya başlandı. Kürt kardeşlerimiz hep farklı kesimler tarafından istismar edilirken Başbakan Erdoğan ile birlikte beklenen sonucu aldı. Milliyetçisi, muhafazakarı, müslimi, gayri müslimi kendilerinin elde etmiş olmaya çalıştıkları hedeflerinin tamamını AK Partiyle beraber bir bir kazanmış oldu. AK Parti her kesime hitap ediyor. Hep beraber biz Türkiye'yiz diyoruz. Hep beraber bu ülkeyi yeni baştan şekillendirdik. Hizmetlerin gidemediği yerlere de sizlerle beraber Allah'ın izniyle sizlerin desteğiyle 30 Mart günü AK Parti'nin mührünü vuracağız.”

Milletvekili Şahin, Pensilvanya'da oturarak bu ülkeyi yönetmeye çalışanlara en güzel cevabı meydanların verdiğini dile getirerek şunları ifade etti:

“30 Mart günü inşallah sandık başından hiç ayrılmayacağız. Şu anda hile yapmaya çalışanlar var. Kayıt dışı siyaset yapanlar maalesef gitmişler diğer muhalefetle beraber AK Parti'nin kaybetmesi için ellerinden gelen bütün melaneti gösteriyorlar. Onun adına cemaat mi dersiniz, Pensilvanya mı dersiniz ne derseniz deyin, bu insanlar Pensilvanya'da oturarak buraları yönetmeye kalkmasınlar, milletimiz artık bunlara gereken cevabı meydanlarda veriyor.30 Mart günü inşallah sandıkta vereceğiz. Hekimhan'da Kemal Deniz, Büyükşehir'de Ahmet Çakır ile yola devam edeceğiz inşallah.”

AK Parti Hekimhan adayı Kemal Deniz ise AK Partiye verilecek her oyun çocukların geleceği, Hekimhan'ın geleceği olduğunu ifade ederek Hekimhan'da oluşan birlik ve beraberlik havasının 30 Mart'ta sandıklara yansıyacağına inandığını söyledi.

Ziyarete AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ile birlikte AK Parti Hekimhan adayı Kemal Deniz, AK Parti İl Başkan yardımcısı Üner Özer, AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan, Girmana Belediye Başkanı Kaya Akgül,Kocaözü Belediye başkanı Gani Karaca, Kurşunlu Belediye Başkanı Necati Benli, İl Genel meclis üyesi Nebi Yiğit ve partililer katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 232
Bu Ay : 855
Toplam : 855

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom