İl Genel Meclisi Üyelerine Yemek

Malatya Valisi Vasip Şahin, “Eksiğiniz aksağınız yok muydu? Vardı ama en azından iyi niyetle insan üstü gayretle bir şeyler yapmaya çalıştınız” dedi.

İl Genel Meclisi Üyelerine Yemek Malatya Haber

İl Genel Meclisi üyelerine 5 yıllık hizmet sürelerini doldurmaları nedeniyle Kaburga Sofrası’nda verilen yemekte konuşan Valisi Vasip Şahin, “Köylere hizmet götürme adına yaptığınız 5 yıllık süredeki emeklerinizden dolayı, valiliğim ve Malatya adına teşekkür ediyorum.

Güzel işlere imza attınız. Eksiğiniz aksağınız yok muydu? Vardı ama en azından iyi niyetle insanüstü gayretle bir şeyler yapmaya çalıştınız. Bundan sonra inşallah Malatya’daki kırsal ve kentsel hizmetler büyük şehir mantığı ile yürütülmeye devam edilecek. Hizmetlerin yeni şekliyle yürütülmesi için noktasında belediyenin yanında destek olarak vatandaşların hizmetinde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ise, “Büyük şehir statüsü ile kapanan İl Genel Meclisi 5 yıllık hizmet süresini tamamladı. Görev süremizce bizlere yardımcı olan sayın valimize, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve İl Özel İdaresi şube müdürlerine teşekkür ederiz” diyerek, görev sürelerince verilen ödenekleri en verimli şekilde kullanmaya çaba gösterdiklerini vurguladı.

Yemeğe, İl Genel Meclisi üyelerinin yanı sıra, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, İl Özel İdaresi şube müdürleri de katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 654
Bu Ay : 5848
Toplam : 5848

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom