Genç MÜSİAD, Dost Meclisi Toplantısı Düzenledi

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi, Dost Meclisi toplantıları kapsamında Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ile bir araya geldi.

Genç MÜSİAD, Dost Meclisi Toplantısı Düzenledi Malatya Haber

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi üyeleri, aylık düzenledikleri "Dost Meclisi" toplantısına bir yenisini daha ekledi. Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'dan müdürlük çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

MÜSİAD Malatya Şubesi'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, gençliğin olduğu her yerde kendilerinin de olduğunu söyledi.

Gençlerin ürettikleri projelere büyük önem verdiklerini ifade eden Fındıklı, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak zaman zaman spor kulüplerimizi, gençlik kulüplerimizi, zaman zamanda gençlik teşkilatı bulunan sivil toplum kuruluşları, kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Her zaman genç kardeşlerimizin yanındayız. Tesislerimizle, imkanlarımızla, projelerimizle ve sizlerin ürettiği projelerle hizmetlerimizi sürdürüyoruz" dedi.

Fındıklı, milli ve manevi değerlere büyük önem verdiklerinin altını çizerek "Hepimiz Türkiye'yi oluşturan parçalarız. Bizler kamu, sizler sivil toplum kuruluşu kesimindesiniz. Ama hepimizin hedefi bu ülkeyi yüceltmek, yükseltmek ve hak ettiği yere doğru götürmektir. Ziraat, sanayi, demokrasi, hukuk ve yönetimsel bölümleri olduğu gibi, gençlerinde ülkesini tanıma, bu mesele ve olayların farkında olmaya ihtiyacı var. Medya böyle bir açığı kapatmaya çalışıyor. Birçok medya kuruluşu ülkesini tanıtan, memleketinin önde gördüğü meselesi neyse onu sunmaya çalışıyor. Ama biz biraz daha reyting ve pazarlama kaygısı olmadan gönülden gönüle, el ele bu konuları içimizden geldiğince dertlenmek ve dertleşmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, Fındıklı'ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün çalışmalarını önemsediklerini dile getirdi.

2009 yılından bu yana Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Malatya'ya 130 milyon TL yatırımın yapıldığını kaydeden Aydoğan, gençler olarak yatırımlardan memnun olduklarını söyledi.

Aydoğan, hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek, "Yapılan çalışmalardan memnunuz. Ama daha fazla spor alanları ve sosyal alanlar isteriz. Bunun istişaresini Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile yapmak istiyoruz" diye konuştu.

Enis Aydoğan, Malatya'nın en büyük yatırımın yeni stadyum olduğunu belirterek, Malatya'ya büyük bir yatırım kazandırdıkları için Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'ya teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 348
Bu Ay : 1877
Toplam : 1877

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom