Ağbaba, Karaca Köyünü Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Türkiye’nin her yanında nerede mazlum, nerede ezilen varsa onların yanında yer almaya çalışıyorum” dedi.

Ağbaba, Karaca Köyünü Ziyaret Etti Malatya Haber

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, beraberinde Yazıhan İlçe Başkanı İbrahim Arduç, Belediye Başkan Adayı Seyfi Sofu, Disiplin Kurulu Üyesi Yakup Korkmaz ile birlikte Yazıhan’a bağlı Karaca Köyü’nü ziyaret etti.

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, ziyarette yaptığı konuşmada, Karacalı olmakla her zaman onur duyduğunu söyleyerek, “Karaca diyince akla, okuyan, sorgulayan, incinse de incitmeyen, her zaman Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, son 100 yılın en büyük devrimcisi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden hiç sapmayan bir köy” diye konuştu.
“Türkiye’nin her yanında nerede mazlum, nerede ezilen varsa onların yanında yer almaya çalışıyorum” diyen Ağbaba, Ergenekon davasında tahliye olan, İlker Başbuğ’un, Tuncay Özkan’ın, Mehmet Ali Çelebi’nin kendisini araklarını ,‘Bugün Ergenekon’a sahip çıkmak kolay, dün Ergenekon’a sahip çıkmak zorken, sen gelip bize sahip çıktın’ dediklerini ifade etti.

Köy muhtarı Hüseyin Koç ise 30 Mart yerel seçimlerinin herkesi yakından ilgilendirdiğini belirterek, Karaca Köyü’nün geçmişte olduğu gibi gelecekte de Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek vereceğini söyledi.

CHP Yazıhan Belediye Başkan Adayı Seyfi Sofu ise seçim çalışmaları hakkında bilgiler vererek, köy köy dolaştıklarını, büyük destek gördüklerini, seçimlerde Karaca Köyü’ne sonuna kadar güvendiklerini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 498
Bu Ay : 4296
Toplam : 4296

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom