Ali Ekinci Köyleri Ziyaret Etti

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, köyleri ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ali Ekinci Köyleri Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Köy ve mahalle muhtarlarının belediye meclisinde yer alması gerektiğini belirten Ekinci, “Sizleri temsilen sizden birilerinin mecliste olmasını istiyoruz” dedi.

Yerel seçim çalışmalarına devam eden Malatya Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci, Tanışık, İspendere, Alhanuşağı ve Hacı Haliloğlu Çiftliği Köylerini ziyaret ederek, köydeki vatandaşlar ile bir araya geldi.

Hacı Haliloğlu Çiftliği Köyü’nde vatandaşlara hitap eden Ekinci, “Her eve gidemediğim, herkese ulaşamadığım için bizleri mazur görmelerini rica ediyorum. Bulduğum ilk fırsatta vatandaşlarımız ile bir araya geleceğim. Evine gidemediğimiz ve kendilerine ulaşamadığımız kişiler sakın bize kızmasın, darılmasın. Bu süreçte yetiştirebilsek herkese, her eve ulaşmayı elbette isteriz. Bizi en iyi anlayan sizlersiniz. Bu konuda da derdimizi ancak sizlere anlatabiliriz” dedi.

Köy ve mahalle muhtarlarının belediye meclisinde yer alması gerektiğine vurgu yapan Ekinci, “Sizler artık Battalgazi ilçesine bağlı bir mahallesiniz. Biz bu mahallede yaşayan arkadaşlarımızın gelecekte, belediyede bulunmalarını, kanaat önderlerimizin de bizlere öncülük yapmasını ve büyüklerimizin de yol gösterici olmasını arzu ediyoruz. Özellikle köy ve mahalle muhtarlarımızın, belediye meclisimizde yer almalarını istiyoruz. Belediyenin yapacağı hizmetlerden mahrum kalmamanız için sizi temsilen sorunlarınızı çözmek için sizlerden birilerinin bulunması gerekir” ifadelerini kaydetti.

Ekinci daha sonra beraberindeki heyet ve köy halkı ile birlikte köyü gezerek, yapılmakta olan yol yapım çalışmalarını da inceledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 747
Bu Ay : 4545
Toplam : 4545

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom