İhaneti Kendine Bayram Edinmek

Gülen sadece bir sembol. Asıl önemli olan ve işi yapan Gülen markası. 1997′den sonra CIA Gülen’i oyuna dahil etti. CIA onu ABD’ye getirdi.

İhaneti Kendine Bayram Edinmek Türkiye-Dünya

Necmettin Evci, Sibel Edmonds'un geçen gün  aHaber’de yayınlanan “Yaz Boz” programındaki iddialarını irdeledi. Aynı seneryonun geçmişte nasıl da tekrarlandığını okuyucuları ile paylaştı.

“Gülen sadece bir sembol. Asıl önemli olan ve işi yapan Gülen markası. 1997′den sonra CIA Gülen’i oyuna dahil etti. CIA onu ABD’ye getirdi. Gülen 15 yıldır ABD’de yaşıyor ve 20-25 milyar dolarlık bir ağı kontrol ediyor ve kimse gerçekten bu paranın nerden geldiğini bilmiyor. Gülen cemaati ve CIA bununla kalmadı tabii ki, Türkiye’de büyük bir medya ağı kuruldu, satın almalar yoluyla, polis teşkilatına, hukuk ve askeri alanlara sızdılar.

Erdoğan güçlenince bu yapıya başkaldırdı. Aslında bu “Gülen” markasının arkasındaki CIA vb. derin yapılara da başkaldırıydı.

Gülen’in ABD’deki en büyük destekçisi oradaki Yahudi lobisidir.

Bu noktada başka bir olay patlak verdi; CIA ve Gülen, işe el atmış, protestolarda aktif rol oynamaya başlamıştı. Ve eş zamanlı olarak ABD ve Avrupa basınında Erdoğan “diktatör” olarak anılmaya başlandı.

CIA’nın kukla hükümetler kurduğu ve ardından bir gecede onları yok ettikleri bilenen bir gerçek. Aynı şey Erdoğan’ın da başına geliyor. Öte yandan Gülen’in ABD dışında CIA ile birlikte açtığı okullar tek tek kapatılıyor. Çünkü bu ülkeler, Gülen cemaatinin varlığının kendi ülkelerinin ulusal güvenliğine bir tehdit olduğunu, CIA ile ortak operasyonlarda kullanıldığını kavradılar.”

Alıntı yaparken anlamı bozan veya konuşmacının kastını aşan bir format içine girmesine asla izin vermedim. Buna tenezzül de etmem, diyor Necmettin Evci.

İşte yazının tamamı; http://www.malatyam.com/Ky-1661-CANIMIZ-CENAZEMIZ-UZERINDE-tr.html

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 228
Bu Ay : 7025
Toplam : 7025

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom