AKP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Sancaktar ve Kırçuval Mahallesi'nde toplantı düzenledi.

AKP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'nın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinginde tarih yazdığını söyledi.

Çalık, Malatya'nın büyük bir coşkuyla Başbakan'a destek verdiğini kaydederek, “Malatya destan yazdı. Bu destanın altında Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası vardı. ‘Kalabalıklar montajdı’ diyorlar. Allah'tan korkun. Onlarda Allah korkusu yok. Onlarda gerçeği görecek gözde yok, duyacak kulakta yok, söyleyecek dilde yok. 6 Mart'ta Yeni Belediye Meydanı tıklım tıklımdı. Platforma çıktığınızda gözlerinizin yaşarmaması mümkün değildi. O kalabalık tek sesti. ‘Uzun adam, gadan alam Recep Tayyip Erdoğan’ dediler. Bunu kıskananlar var. Kıskanmayın ne olur, çalışın sizinde olur. Bizim böyle genel başkanımız ve Başbakanımız var” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise muhalefeti sert bir dille eleştirerek, “Allah aşkına lider var lider var. Birileri gerçekten liderdir. Birileri daha lidercik bile olamamışlar. O meydanı ‘montajla doldurduğumuzu’ iddia eden zavallılar var. Bütün siyasi partileri getirsinler, bizim yarımızı dahi orada bulundurabiliyorlarsa, şapka çıkarırım. Araçları dahi koymuşlar, bizim doldurmuş olduğumuz meydanın yarısını dahi dolduramamışlar. Eskiden bir cilban hesabı vardı. Cilbanımız dahi olamadılar” ifadelerini kullandı.

"ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPTIK"

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Malatya'da 5 yılda belediyeciliğe önemli yatırımlar yaptıklarını belirtti.

Çakır, tek amaçlı bir yönetim anlayışı ile yola devam etmediklerini kaydederek, “Malatya Belediyesini güçlü bir yapıya kavuşturduk. Halkın rahat hizmet alabildiği ve daha hızlı hizmet sunabilen bir belediyecilik yapısı oluşturduk. Her anlamda güçlü bir belediyecilik yapısı oluşturduk” şeklinde konuştu.

Şehrin gelişmesine yönelik önemli yatırımlar yaptıklarını ifade eden Çakır, “Malatya'da her alanda yatırım yaptık. Malatya'nın gelişimine yönelik projeleri hayata geçirdik. Bizim için modern bir şehir oluşturmak çok önemliydi. Bu noktada önemli çalışmalar yaptık” dedi.

"30 MART'TA SANDIKLARI PATLATACAKSINIZ"

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, 30 Mart'ın yapılacak olan yerel seçimin genel anlamda büyük önem taşıdığına vurgu yaptı.

Gürkan, “Başbakanımıza 6 Mart'ta gösterdiğiniz misafirperverlik örneği ile nasıl ki tarih yazdıysak, 30 Mart'ta da Battalgazi ve Malatya'mızda tarih yazacaksınız. Sandıkları patlatarak, Türkiye rekorunu kıracağız” diye konuştu.
AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti olarak millete yük olmaya değil, milletin yükünü almaya geldiklerini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 676
Bu Ay : 7822
Toplam : 7822

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom