Eğitim-Bir-Sen Toplantı Yaptı

Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Malatya Şubesi, Genişletilmiş İş Yeri Temsilcileri toplantısını gerçekleştirdi.

Eğitim-Bir-Sen Toplantı Yaptı Malatya Haber

Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Eğitimciler Birliği Sendikası Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Yalçın, “Biz sendikacılığı Türkiye'de değiştirmek, formatlamak üzere yola çıkmıştık. Türkiye'deki mevcut sendikacılık ne çalışan adına ne de bu millet adına herhangi bir şey üretmemişti. Darbelerin, vesayetin yandaşı, ırgatı ve oyundaşı haline gelmişti. Bu kirli fotoğrafı değiştirmek ve düzeltmek birinci görevimiz” dedi.
Yalçın, 320 bin sayısına ulaşmak için çalıştıklarını da belirterek, “İşçi sendikaları dahil, Türkiye'nin en büyük konfederasyonu olduk. Dünyada ilk beşe girebilecek en örgütlü kitle haline gelmiş olan bir topluluğun eğitim kolundaki neferleriyiz. 270 bin sayısı geride kaldı. 300 bine merdiven dayadık. 15 Mayıs'ta 320 bin sayısını oluşturmak için yola devam ediyoruz” diye konuştu.

Eğitimciler Birliği Sendikası Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, kötülük ve haksızlıkların karşısında olduklarını ifade ederek, “Kötülüklere ve haksızlıklara karşı fren, iyilikler ve hayır içinde motor olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom