Esnaf Porgalı'yı Güzel Karşıladı

Esnaf ziyaretlerine devam eden Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hulisi Porgalı, gittiği iş yerlerinde seçim müziğinin ‘Kendisi için değil, kenti için Porgalı’ sözleri ile karşılandı.

Esnaf Porgalı'yı Güzel Karşıladı Malatya Siyaset

Yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hulisi Porgalı, eşi Nihal Porgalı ve beraberinde partililer ile birlikte İnönü Caddesi esnafını ziyaret etti. Yolda karşılaştığı vatandaşlar ve iş yerlerine uğradığı bütün esnafla tel tek sohbet eden Porgalı, sıkıntı, talep, dilek ve temennileri dinledi.
Porgalı’ya oldukça ilgi gösteren esnaf ise Hulisi Porgalı’yı seçim müziğinin ‘Kendisi için değil, kenti için Porgalı’ sözleri ile karşılayarak, seçimlerde destek sözü verdi.

Kendisine gösterilen ilgiden dolayı esnafa teşekkür eden Porgalı, “Yerel seçim çalışmalarımız kapsamında esnafımızı ziyaret edip sıkıntı ve taleplerini dinliyoruz. İnönü Caddesi’ndeki esnafımıza hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum. Esnafımızın bizi oldukça coşkulu karşılaması ve güzel dileklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 618
Bu Ay : 1136
Toplam : 1136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom