Öz , İlk Seçim Ziyaretini Doğanşehire Yaptı

AK Parti Malatya Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, seçim çalışmalarına ilk olarak Doğanşehir’den başladı.

Öz , İlk Seçim Ziyaretini Doğanşehire Yaptı Malatya Siyaset

Ömer Faruk Öz, Doğanşehir’de AK Parti seçim bürosuna gelerek partililerle buluştu. Burada partililere bir konuşma yapan Öz, “Bu gün burada değerli belediye başkan adayımız Vahap Küçük’e destek vermek için bulunuyoruz. İnşallah Doğanşehir’den beklentimiz yüzde 65’tir. Aşağısını kabul etmiyorum” dedi.

Öz, şu anda hükümete yapılan operasyonun büyük faiz lobileri tarafından yapıldığını söyleyerek, “Paradan para kazananlar bu işin aktörlüğünü yapıyor. Faiz lobisi bu milletin kendi, kendisini yönetmesini istemiyorlar. Hükümetlerin kendi kontrollerinde olmasını isteyerek paradan para kazanmayı hayal ediyorlar. Bunların kökeni Osmanlı zamanına kadar dayanmaktadır. Bu ülkede herkesin birlikte yaşamaya ihtiyacı var. Biz tek bir kesimin huzurlu olmasını istemiyoruz, her kesin huzurlu olacağı bir Türkiye istiyoruz. Vatandaşımız diyeceki ben kürdüm Huzurlu olmak istiyorum. Bu oyuna gelmeyelim. Doğanşehir’e vereceğiniz destek başbakanımıza verilmiştir. Ülkemizin gelişmesine mani olanlara bizler mani olalım” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Doğanşehir de esnaf gezisi yapan Öz, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar’ı da ziyaret etti. Öz Doğanşehir’de doğalgaz ile ilgili olarak son çalışmalar ile ilgili Kaymakam Soğukpınar’dan bildi aldı. Savaklı Köyü’nde kahvehanede vatandaşlarla buluşan Milletvekili Öz, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşlar, köyün ortasından köyü doğu ve batı duvarı olarak birbirinden ayıran demir bariyerlerin kaldırılması ve ışık sistemi gelmesini istedi. Daha sonrada Sürgü beldesine geçen Ömer Faruk Öz, burada da esnaf ziyareti gerçekleştirdi vatandaşlarla sohbet etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz’ün programlarına AK Parti İl Teşkilatından Ali Çavuş, Nuratin Sert, Özcan Mercan, Erenli Belediye Başkanı İrfan Varol, AK Parti İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Doğanşehir Belediye Başkan adayı Vahap Küçük, partililer ve kalabalık vatandaşlar katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 244
Bu Ay : 2788
Toplam : 2788

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom